EN BÜYÜK DEMİLEY FAN CLUB'A HOŞGELDİNİZ
Hey misafir ! Sitemizden yararlanmak için üye olmalısın .
Hey misafir ! Sitemizden yararlanmak için üye olmalısın .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Lovato ve Miley Cyrus hakkında herşey burada !

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Miley: "Hala anneme ihtiyacım var!"

YazarMesaj
Jaymes.&
Mileyherşey<3

Jaymes.&

Rep Puanı : 8

Miley: "Hala anneme ihtiyacım var!" Empty
MesajKonu: Miley: "Hala anneme ihtiyacım var!"   Miley: "Hala anneme ihtiyacım var!" EmptyÇarş. Eyl. 15, 2010 4:46 pm

Son müzik videolarında daha yetişkin roller üstlenerek büyümüş ve önemli bir yıldız oluyor gibi görünüyor ama bu Miley'nin hala anne ve babasına ihtiyaç duymadığı anlamına gelmiyor!

"Anneme The Last Song'un Londra galasına benimle gelmesi gerekmediğini söledim." diyor Miley. "Bununla başa çıkabilirim sanıyordum ama gitmeden önceki gece çok duygulandım ve benimle gelmesini istedim"

Hannah Montana'ya başladığından beri Miley pek çok şeyi yanlız yapabiliyor. Artık tam bir yetişkin olduğu kuşkusuz. Ama seyahat etmek bazen stresli olabilir ve bu sebeple Miley annesini yanında istedi. Tüm olayların ardından Miley galaya hiç gitmedi bile!

"Volkan patlaması yüzünden gidememiştim ama hala yanlız gidemeyeceğimi düşündüğüm o an aklıma geldikçe şaşırıyorum" diyor Miley.

Peki ya babası?
Miley'nin çoğu zaman babasını özleme zamanı olmuyor çünkü hep bir aradalar. Hannah Montana'ya başladıklarından beri hiç ayrılmıyorlar. Şimdi şov bittiğine göre Miley her gün babasıyla çalışamamak hakkında ne hissediyır acaba?
"Küçük kız kardeşim ve erkek kardeşim şov bittiği için babamı geri almış olmaya mutlu olacaklar. Nashville deyken babam her sabah beni okula motorla bırakırdı. Kız kardeşim henüz bunu yaşamadı. Yani babam aynısını onun için yaparsa çok mutlu olurum. Babamı geri alacak olmak konusunda çok heyecanlı"
http://demileyfanclub.hareketforum.com

Miley: "Hala anneme ihtiyacım var!"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Miley Cyrus'ın ilk dövmesi ne?
» Miley'm İcons
» Miley'm Blends
» Miley ve Noah&
» Miley'den Meksika'ya Yardım