EN BÜYÜK DEMİLEY FAN CLUB'A HOŞGELDİNİZ
Hey misafir ! Sitemizden yararlanmak için üye olmalısın .
Hey misafir ! Sitemizden yararlanmak için üye olmalısın .
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Demi Lovato ve Miley Cyrus hakkında herşey burada !

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Üniversiteye istediğim zaman giderim!

2 posters
YazarMesaj
Jaymes.&
Mileyherşey<3

Jaymes.&

Rep Puanı : 8

Üniversiteye istediğim zaman giderim!  Empty
MesajKonu: Üniversiteye istediğim zaman giderim!    Üniversiteye istediğim zaman giderim!  EmptyPerş. Tem. 29, 2010 11:35 am

Miley Cyrus üniversiteye 50 yıl sonra gidebilir. Dedi ki: 'Ablam üniversiteye iki yıl gitti ve müzisyen olmaya karar verdi ve şimdi bir müzisyen. Ne yapmak istediğimi biliyorum ve eğer geri dönmek istersem, dönerim. Bunu büyükannemden öğrendim.
Grup Hepsi Fan Club - Üniversiteye istediğim zaman giderim!
67 yaşında üniversiteye gitti, 70 yaşında mezun oldu ve o yaşta öğretmenliğe başladı. Şimdi 77 yaşında, o yüzden istediğiniz zaman gidebilirsiniz.' Miley, özel yaşamını ailesinden daha gizli tutabilmek için Los Angeles'taki yeni evine $3.4 milyon dolar harcadı.

'Evimi satın aldım ve onu dilediğim ve düşündüğüm şekilde dekore etmek istiyorum. Sadece benim atmosferime sahip ve tam benim tasarladığım şekilde bir yerim olması için çok çalıştım, benim alanım olabilecek, sakin, huzurlu bir yer
http://demileyfanclub.hareketforum.com
AngeL...*

AngeL...*

Rep Puanı : 2

Üniversiteye istediğim zaman giderim!  Empty
MesajKonu: Geri: Üniversiteye istediğim zaman giderim!    Üniversiteye istediğim zaman giderim!  EmptyPerş. Tem. 29, 2010 12:46 pm

Onun kararı da bu,birşey diyemeyiz.Teşekkürler

Üniversiteye istediğim zaman giderim!
1 sayfadaki 1 sayfası